مطالب جدید :

آموزش محاسبات ذهنی چرتکه

آموزش محاسبات ذهنی چرتکه

با سلام و درود فراوان خدمت جوانان و نوجوانان ایران زمین که در حال آموزش محاسبات ذهنی چرتکه پارس مس هستند ویا تازه قصد دارند آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی را آغاز کنند. خدمت شما عرض کنم آموزش محاسبات ذهنی چرتکه یکی از فرایند های آموزشی بسیار با ارزش می باشدکه در جهان امروز بسیار مورد توجه دولت ها و ملت های کشورهای پیشرفته و یا در حال توسعه می باشد. خیلی خوبه که این روش آموزشی در ایران هم به تازگی پا گرفته و جالبه بدونید که نوجوان های ایرانی بسیار در آزمون ها و مسابقات جهانی چرتکه رتبه ها و مقام های در خور توجهی کسب کردند. باید در این بین به توان مربیان و معلمان دلسوز و توانای ایرانی نیز اشاره کنیم.

آموزش محاسبات ذهنی چرتکه بوسیله نرم افزار اندرویدی پارس مس یک تجربه بسیار ارزان و کامل و کارامد می باشد. در این نرم افزار آموزش های منطبق بر استاندارد های جهانی به صورت فیلم های آموزشی و همچنین کتاب آموزشی و فلش کارت موجود است.

در این پست قصد داریم در مورد آزمون ها و تمرین های نرم افزار اندرویدی پارس مس آموزش محاسبات ذهنی چرتکه صحبت کنیم. پس از اینکه آموزش های تصویری تا بخش آموزش جمع ساده را دیدید، وارد چرتکه پارس مس شوید و اعداد یک تا نود و نه را به وسیله منوی نمایش عدد دلخواه که در گوشه سمت چپ پایین چرتکه قرار دارد تمرین کنید. در این حالت می توانید از فلش کارت ها نیز استفاده کنید. ابتدا فلش کارت ها را با فعال کردن قسمت نمایش پشت کارت تمرین کنید و سپس گزینه نمایش پشت کارت را غیر فعال کنید و سعی کنید عدد متناظر با فلش کارت ها را حدس بزنید. یعد از اینکه موفق شدید نود و پنج درصد فلش کارت ها را درست حدس بزنید، به قسمت آزمون ها و تمرین ها بروید و عملیات جمع را انتخاب کرده و سپس گزینه ساده را اجرا کنید، این قسمت را آنقدر کار کنید تا موفق بشوید در آن رکورد بیست و هفت ثانیه را کسب کنید. اگر توانستید به این رکورد یا بهتر از آن برسید آنگاه می توانید به سطح متوسط بروید. رکوردی که باید در این سطح برسید سی و سه ثانیه است. همچنین رکورد سطح دشوار باید سی و نه ثانیه باشد.

آزمون ها و تمرین ها دارای سه سطح دشواری هستند که به صورت استاندارد و هوشمندانه ای از هم جدا شده اند. در آموزش محاسبات ذهنی چرتکه هیچ چیز مهمتر از تمرین و تمرین نیست، نرم افزار اندرویدی پارس مس بینهایت آزمون و تمرین در خود جای داده است. پس دست به کار شوید و پارس مس را در دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و از آن لذت ببرید. در پایان هر هفته با لمس آیکون ارسال کارنامه در برنامه پارس مس می توانید رکورد های خود را برای ما ارسال کنید و به صورت رتبه بندی شده در وب سایت نرم افزار در مقایسه با سایر کاربران سراسر کشور مشاهده کنید. با این کار می توانید توان خود را در مقابل دیگران محک بزنید.

لطفا نظرات و انتقادات خود را با مادر میان بگذارید.

با تشکر

وهب عباسی

آموزش محاسبات ذهنی چرتکه

Check Also

دانلود برنامه اتو نت برای گوشی های اپل از سیب اپ

با سلام برنامه اتو نت را می توانید از اینجا (دانلود) بر روی گوشی های ...

7 comments

  1. سلام ايا بصورت اموزشگاه ميتوان فعاليت رو شروع كرد و دانش اموز گرفت و اموزش داد
    اگر آري ، راهنمايي هاي لازم را مبذول بفرماييد
    با تشكر

    • سلام. امکان دارد… اما اگر می خواهید کار صحیح و قوی دنبال شود باید از ucmas در مالزی مجوز کاربگیرید. باید از سایت ucmas.com جهت برقراری ارتباط استفاده کنید. راه بعدی کسب همکاری از نماینده رسمی ucmas در ایران است. جهت کسب ارتباط از ucmas.ir استفاده نمایید.

  2. سلام من این نرم افزار نصب کردم ولی متاسفانه همه جاش قفل و نمیتونم باهاش کار کنم پرداخت درون برنامه ای هم کار نمیکنه و خطا میده میشه راهنمایی کنین ممنون

پاسخ دهید