مطالب جدید :

بازی و ریاضی با موجودات فضایی

دانلود بازی و ریاضی با موجودات فضایی…

دانلود از لینک مستقیم

٪٪٪٪ بادرود فراوان ٪٪٪٪

ویژگی های بازی:

۰- این بازی با هدف ایجاد علاقه به ریاضیات و همچنین افزایش مهارت محاسبات پایه ای ریاضیات در نوجوانان طراحی و تولید شده است.

۱- بازیکن در این بازی باید از هجوم موجودات فضایی به شهر جلوگیری نماید، این موضوع احساس قهرمان یک شهر بودن را در یک بازیکن نوجوان ایجاد میکند و در نتیجه باعث افزایش اعتماد بنفس و حس مسولیت پذیری در او می شود.

۲- گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیز و در عین حال ساده می باشد. به دلیل روش تولید java native با دستگاه اندرویدی کاملا سازگار بوده و همچون اکثرغالب بازی هایی که با آنها آشنا هستید مصرف کننده شدید باتری دستگاه شما نمی باشد.

۳- گرافیک بسیار بالا و جذاب و کاربر پسند بازی از جنبه های مثبت برنامه می باشد.

۴- بازی و ریاضی با موجودات فضایی از چهار مرحله تشکیل شده است که هر مرحله رنگ آمیزی مخصوص به خود را دارد. با ورود به هر مرحله محیط بازی و برنامه تم و رنگ آمیزی مربوط به آن مرحله را به خود میگیرد تا از یکنواختی برنامه جلوگیری شود.

۵- در هر مرحله بازیکن باید از شهر مخصوص به همان مرحله دفاع کند، به این صورت که شمایل و طراحی شهر ها متفاوت از یکدیگر می باشد.

۶- به مرور و طی مراحل مختلف سرعت حرکت موجودات فضایی بیشتر شده و جهت نابود کردنشان با محاسبات سخت تری روبرو خواهیم بود.

یکی از دلایل عمده اجتناب نوجوانان و جوانان از ریاضیات این است که ریاضی را درسی خشک و خسته کننده می دانند. بنا به مطالعات گسترده این دیدگاه در دوره ابتدایی و راهنمایی بسیار مشهود می باشد و سبب ضعف دانش آموزان در مسایل پایه ای ریاضیات شده است، و نیز این موضوع دلیل اجتناب چند سال اخیر دانش آموزان از انتخاب رشته تحصیلی ریاضی عنوان شده است. با توجه به بازار کار گسترده و تنوع رشته های فنی و مهندسی و نیاز مبرم جامعه به اینگونه تخصص ها باید برای نسل تازه خانواده ها خود به فکر چاره باشند. به عنوان مثای در سال ۱۳۹۳ طبق آمار منتشر شده تعداد شرکت کنندگان رشته ریاضی ۲۱۲ هزار نفر و رشته تجربی ۵۵۶ هزار نفر اعلام شد، یعنی کمتر از نصف…. به نظر بنده باید از سنین ابتدای نوجوانی در ذهن فرزندانمان علاقه به ریاضی را نهادینه کنیم و این وظیفه امروز خانواده هاست.

اینجانب برای ایجاد علاقه به ریاضیات در نهاد نوجوانان و جوانان، و نیز با هدف دسترسی ایشان به آموزش صحیح و بروز دنیا با عنوان یو سی مس، اقدام به ساخت نرم افزار اندرویدی پارس مس نمودم. یو سی مس روش آموزش محاسبات ذهنی و سریع ریاضی به وسیله چرتکه ژاپنی می باشد. روش آموزشی یو سی مس در تمامی کشور های پیشرفته دنیا در سطح وسیعی برای نوجوانان تدریس می شود. یو سی مس مورد ستایش دانشمندان و روانشناسان مطرح دنیا می باشد. در این زمینه بهتر است در اینترنت و سایتهای ایرانی و خارجی جستجو کنید.

در پایان امیدوارم از بازی حاضر لذت ببرید. لطفا نظر خود را در کافه بازار در مورد پارس مس و بازی و ریاضی بفرماببد. راه ارتباط با بنده آدرس پست الکترونیک زیر می باشد:
vahab.abbasi@hotmail.com

از آنجایی که قصد دارم در زمینه آموزش به نوجوانان فعالیت کنم، لطفا اگر پیشنهاد و یا ایده ای برای بازی ها و برنامه های آموزشی در این زمینه دارید، با من از طریق ایمیل بالا در میان بگذارید…

با تشکر >>> وهب عباسی

بازی و ریاضی با موجودات فضایی

Check Also

دانلود برنامه اتو نت برای گوشی های اپل از سیب اپ

با سلام برنامه اتو نت را می توانید از اینجا (دانلود) بر روی گوشی های ...

2 comments

  1. سلام
    آیا میشود این بازی را برای آی پد هم دانلود کرد؟
    لطفا اگر جواب بله است . نحوه خرید هم نرم افزار چرتکه و هم این بازی را برای من به آدرس ایمیلم ارسال فرمایید.
    سپاسگزارم

پاسخ دهید