مطالب جدید :

دانلود نرم افزار اندروید آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی پارس مس

دانلود نرم افزار اندرویدی آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی پارس مس

جهت دانلود نرم افزار آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی پار مس بر روی دکمه ادامه مطلب کلیک کنید و سپس روی لینک بزنید. و یا عبارت

http://dl.androidsos.ir/parsmas.apk

   را کپی کنید و در قسمت ادرس مرورگر اینترنت خود وارد نمایید.

نرم افزار اندرویدی اموزش محاسبات ذهنی چرتکه ای پارس مس مانند یک اموزشگاه کامل است. محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی را توسط نرم افزار اندروید پارس مس بیاموزید.

آموزش چرتکه ژاپنی

تفاوت محاسبه ماشین حساب با چرتکه

تفاوت محاسبه بین ماشین حساب و چرتکه را در سه زمینه دنبال خواهیم کرد:   ٪ورود اطلاعات: در ماشین حساب توسط صفحه کلید صورت می گیرد اما در چرتکه توسط انسان انجام می شود.   ٪حل مسئله: در ماشین حساب توسط پردازشگر و مدارات الکتریکی داخلی صورت می پذیرد و کاربر از نحوه انجام آن بی اطلاع است، حال آنکه در چرتکه حل مسئله توسط انسان صورت گرفته و تنها به عنوان ابزاری در دست انسان بکار می رود.   ٪نمایش جواب: جواب در ماشین حساب بر روی صفحه نمایش قرار می گیرد و در چرتکه توسط مغز انسان از حالات مهره ها برداشت خواهد شد.

روش آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه ژاپنی آزمون خود را در کشورهای چین و ژاپن پس داده است و اکنون تمامی کشورهای توسعه یافته از آن سود می برند. در نرم افزار اندرویدی پارس مس تلاش شده است تا از تمام ابزار های اموزشی روش محاسبات چرتکه ای استفاده شود. نرم افزار پارس مس را از اینجا دانلود نمایید و نظراتت خود را در مورد آموزش محاسبات چرتکه ای پارس مس با ما در میان بگذارید تا در بهبود این نرم افزار نقش پر رنگی داشته باشید.

دانلود نرم افزار اندرویدی آموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی پارس مس

٪سرعت و دقت: داشتن سرعت بالا در انجام هر کاری یک مزیت است، اما اغلب با بالا رفتن سرعت، دقت کاهش می یابد. محاسبه یک مسئله ریاضی نیاز به دقت بسیار بالایی دارد زیرا کوچکترین اشتباهی در محاسبات مارا از جواب دور می نماید، پس زمانی که یک محاسبه ذهنی بدرستی انجام می پذیرد در ضمن سرعت کافی از دقت بالایی نیز بهره برده شده است که آن محاسبه منجر به جواب درستی شده است.فرایند آموزشی محاسبات ذهنی موجب افزایش دقت و سرعت به صورت همزمان در دانش آموختگان خود می شود.

٪تفریح شگفت انگیز: چرتکه یک ابزار تفریحی است، یک تفرح شگفت انگیز، تفریحی که سبب می شود کودکی بتواند حاصل جمع یک عدد چند میلیونی را با یک عدد بزرگ دیگر به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه در ذهن خود محاسبه کند و باعث تعجب اطرافیان شود.

Check Also

دانلود برنامه اتو نت برای گوشی های اپل از سیب اپ

با سلام برنامه اتو نت را می توانید از اینجا (دانلود) بر روی گوشی های ...

پاسخ دهید