مطالب جدید :

پارس مس

پارس مس چیست؟

پارس مس نرم افزاری اندرویدی است که جهت اموزش محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی که یک فرایند جهانی است که در واقع توسعه یافته  Zhusuan Methodology می باشد که از کشور چین سر چشمه گرفته است. سیستم و فرایند های آموزشیمحاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی یک بازنگری مدرن و علمی از هنر قدیمی محاسبه ذهنی ریاضیات است. در این فرایند از یک ابزار باستانی جهت پرورش نیمکره راست مغز انسان استفاده می شود. ای وسیله باستانی و ارزشمند چرتکه Abacus نام دارد.چرتکه از دیرباز در چین، ایران، رم و مصر مورد استفاده بوده است. این که واقعا بدانیم محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی  پارس مسچیست؟ به علاقه ما به این متد اموزشی چند برابر خواهد شد.

پارس مس

چرتکه ای که در این برنامه از آن استفاده می کنیم چرتکه ژاپنی نام دارد. وظیفه نیمکره راست مغز در مهارتهای یادگیری، دقت، سرعت عمل، تمرکز، ظرفیت های ادراکی و توانایی تصویر سازی و حافظه تصویری می باشد که با قرار گرفتن دانش آموز در این فرایند و کار کردن  با چرتکه و کسب مهارت در آن نیمکره راست مغز پرورش داده شده و در تمام وظایف خود بهتر از سایرین عمل خواهد کرد. در حدود ۵۰ کشور در سطح دنیا از این فرایند آموزشی جهت پرورش نوجوانان و جوانان خود استفاده می کنند.محاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی در ابتدا از مالزی شروع به کارکرد و با همکاری Zhusuan Association به سرعت در دیگر کشورها منتشر شده و از جمله کشورهای فعال می توان به چین، هند، نیوزلند، کانادا، مصر، اندونزی، آمریکا، اتریش، کشورهای خاورمیانه و کشور عزیزمان ایران نام برد. جالب است بدانید که ابران با تکیه بر دانش مدرسان دلسوز و توانمند، مدیریت صحیح و به ویژه هوش و استعداد بی مثال فرزندان خود، در مسابقات جهانی که سالیانه تحت عنوانمحاسبات ذهنی ریاضی با چرتکه ژاپنی برگزار میشود موفق به کسب رتبه های اول تا سوم در بخش انفرادی و تیمی شده است.

پارس مس

منتظر نظرات شما عزیزانم، همواره نظرات سازنده و منتقدانه کاربران را در نرم افزار آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه ژاپنی منعکس کرده ام.

پارس مس

وهب عباسی

Check Also

ویژگی های پارس مس

نرم افزار آموزش محاسبات ذهنی با چرتکه ژاپنی (پارس مس) ویژگی هایی منحصر بفرد دارد ...

پاسخ دهید