مطالب جدید :

گروه تلگرامی نرم افزار پارس مس

گروه تلگرامی نرم افزار پارس مس

با سلام و عرض ادب

جهت پاسخگویی به سوالات دوستان گروه تلگرامی تشکیل داده ام تا کاربران بتوانند سوالات خود را در این گروه مطرح کنند.

لینک گروه :

https://t.me/joinchat/BvcqV0IAen2W5N4ag2oVHg

گروه نرم افزار پارس مس

https://t.me/joinchat/BvcqV0IAen2W5N4ag2oVHg

ضمن اینکه باید به اطلاع همه بازدیدکنندگان محترم برسانم که نرم افزار پارس مس مطعلق به هیچ موسسه و یا آموزشگاهی که در حال حاضر به تدریس محاسبات ذهنی با چرتکه می باشند، نیست. نرم افزار پارس مس با استفاده از روش محاسبات ذهنی ریاضی به وسیله چرتکه ژاپنی ساخته شده است تا همه کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. این نرم افزار به صورت رایگان از لینک زیر قابل دانلود می باشد.

دانلود نرم افزار اندرویدی محاسبات ذهنی ریاضی به وسیله چرتکه ژاپنی

نرم افزار پارس مس تحت سیستم اندروید عرضه شده است، در صورتی که نیاز می بینید که این نرم افزار تحت سیستم اپل یا IOS برای گوشی های اپل ساخته شود نظر خود را در همین پست بفرمایید. شایان ذکر است بنده ۸۰ درصد مراحل ساخت نرم افزار پارس مس برای گوشی های اپل را ساخته ام اما به دلیل حضور در یک پروژه نرم افزاری دیگر فعلا ادامه ساخت آن را کنار گذاشته ام، که در صورت اعلام نیاز کاربران به سرعت به ادامه ساخت آن اقدام خواهم کرد.

هدف اصلی من از ساخت نرم افزار اندرویدی آموزش محاسبات ذهنی چرتکه ای آشنایی مردم با این روش فوق العاده مفید و ارزشمند می باشد. و با توجه به هزینه های نگهداری سرور و سایت نرم افزار پارس مس هیچ گونه سودی برای من نداشته است. بنده از ساخت نرم افزار های دیگر به سفارش شرکت های بزرگ درآمد کسب می کنم و خداوند را شاکر هستم.

هدف بعدی از ساخت نرم افزار اندرویدی پارس مس این است که بعد از آشنایی مردم با این روش بسیار مفید،  این است که در صورتی که توانایی مالی داشته باشند، این روش کارآمد را در آموزشگاه ها و موسسات مجاز به صورت حضوری و تحت آموزش مربی آموزش ببینند. در حال حاضر آموزشگاه و موسسه ای که نماینده رسمی یوسی مس UCMAC در ایران می باشد موسسه نواندیشان پرتو راه ابریشم می باشد، به آدرس سایت www.ucmas.ir که البته اگر نماینده رسمی دیگری هم وجود دارد من اطلاع ندارم.

ضمن اینکه باید عرض کنم کلیه آموزش های داخل نرم افزار پارس مس کاملا استاندارد و بر پایه آموزش های موسسه HEV آمریکا می باشد که فایل های آموزشی زبان اصلی آن در سایت youtube.com در دسترس است.

با تشکر از همه دوستان

گروه تلگرامی نرم افزار پارس مس

Check Also

دانلود برنامه اتو نت برای گوشی های اپل از سیب اپ

با سلام برنامه اتو نت را می توانید از اینجا (دانلود) بر روی گوشی های ...

پاسخ دهید